Квітень 2019

Колегія Держлісагентства рекомендувала реалізовувати деревину через електронні сервіси, зокрема, систему ProZorro

Сьогодні на засіданні колегії Державного агентства лісових ресурсів України розглянуто підсумки діяльності лісогосподарської галузі у І кварталі 2019 року, зокрема, питання зниження обсягів реалізації та зростання залишків деревини на складах лісогосподарських підприємств.

Для вирішення цих проблем колегія Держлісагентства вирішила рекомендувати керівникам територіальних органів, підприємств та установ, які належать до сфери управління Держлісагентства, вжити низку заходів.

Рекомендовано розглянути питання щодо збільшення різних шляхів реалізації лісоматеріалів на внутрішньому ринку, у тому числі з використанням електронних торгових сервісів (торгових майданчиків, магазинів, системи «ProZorro.Продажі»).

Окрім того, на колегії Держлісагентства наголосили на необхідності запровадження активних продажів лісопродукції із застосуванням широкої реклами у ЗМІ та мережі Інтернет.

Також у рекомендаціях йдеться про спрощення доступу населення, підприємств, установ та організацій до наявних ресурсів шляхом забезпечення реалізації з проміжних і нижніх складів та надання послуг з вивезення лісопродукції споживачам.

Зазначимо, що за І квартал 2019 року підприємствами лісогосподарської галузі від усіх видів рубок заготовлено 3,8 млн куб. метрів деревини*, що на 323 тис. куб. метрів, або на 7,8%, менше в порівнянні з відповідним періодом 2018 року. Загальний обсяг реалізації деревини у круглому вигляді на внутрішній ринок становить 2,9 млн куб. метрів. На зовнішній ринок жодного кубометра необробленої деревини не реалізовано.

Лісогосподарськими підприємствами отримано 3,9 мільярдів гривень чистого доходу від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг), що на 106,1 мільйони гривень менше аналогічного періоду минулого року (спад 3%). Однією з основних причин зниження обсягів реалізації є спад попиту на внутрішньому ринку.

Станом на 1 квітня 2019 року на складах знаходиться 1,2 млн куб. метрів залишків лісопродукції, що на 281 тис. куб. метрів (32%) більше в порівнянні із залишками на початок 2019 року.

*Дані наведені по лісам, що знаходяться у сфері управління Держлісагентства, загальна площа яких становить 7,6 млн га (73% всього лісового фонду України).

https://bit.ly/2UVzP2F

Фінальний акорд всеукраїнської Акції «Майбутнє лісу у твоїх руках» та місячника озеленення, прибирання та благоустрою і Дня довкілля на Львівщині

    У вівторок 16 квітня 2019 року о 10.00год. у приміщенні Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства (м. Львів, вул. Яворницького, 8б.), в рамках всеукраїнської Акції Держлісагентства України «Майбутнє лісу у твоїх руках» та місячника озеленення, прибирання та благоустрою і  Дня довкілля відбудеться:

 

  1. Обласний етап Всеукраїнського конкурсу учнівських лісництв, який проводить Львівський обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді, Львівське ОУЛМГ та Львівська обласна організація товариства лісівників України. Інформація додається.

 

  1. Прес-конференція начальника Львівського ОУЛМГ Анатолія Дейнеки про завершення заходів Акції «Майбутнє лісу у твоїх руках» та місячника озеленення, прибирання та благоустрою і Дня довкілля та хід весняної лісокультурної кампанії на Львівщині.

 

 

Запрошуємо представників ЗМІ взяти участь у заході.

 

 

 

Прес-служба Львівського ОУЛМГ

Провели толоку

Сьогодні працівники контори ДП"Боринське лісове господарство" провели толоку та посадили лісові культури модрини у Боринському лісництві кварталі 30 виділі 4.
Надіємось, що завдяки нашим спільним зусиллям і праці з посаджених саджанців виросте могутній та високопродуктивний ліс.

 

 

\

Прес-служба підприємства

 

НПП «Бойківщина» - створено!

 На території Турківського району Львівської області створено національний природний парк «Бойківщина». Відповідний Указ Президент України підписав 11 квітня 2019 року. https://www.president.gov.ua/documents/1302019-26486

             До території національного природного парку «Бойківщина» погоджено в установленому порядку включення 12 240 гектарів земель        ДП «Боринське лісове господарство», ДП «Турківське лісове господарство» Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства та Турківського ДЛГП «Галсільліс». 10 623 гектарів земель державної та комунальної власності надаються національному природному парку в постійне користування, у тому числі з вилученням у землекористувачів, та 1617 гектарів земель державної власності державного підприємства «Боринське лісове господарство», які включаються до території парку без вилучення.

            Указом Президента  підтримано пропозицію Кабінету Міністрів України щодо функціонування національного природного парку «Бойківщина» у сфері Державного агентства лісових ресурсів України.

           Національний природний парк «Бойківщина» створено з метою збереження генетичного, видового і ландшафтного різноманіття Українських Карпат, інших природних комплексів і об'єктів, що мають важливе природоохоронне, наукове, естетичне, рекреаційне та оздоровче значення.

           На території Парку зосереджена низка пам’яток історії та архітектури, які стануть базовими осередками розвитку туристичного та рекреаційного використання.

 

 

 

Прес-служба Львівського ОУЛМГ

Лісокультурна кампанія на Львівщині на завершенні

На колегії Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства, яку провів начальник управління Анатолій Дейнека,  розглянуто ряд важливих питань діяльності підприємств Львівського ОУЛМГ.

Про хід весняної лісокультурної кампанії на підприємствах управління колегію поінформував перший заступник начальника Львівського ОУЛМГ Ярослав Целень.

У лісових масивах лісогосподарських підприємствах Львівського ОУЛМГ підходить до завершення весняна лісокультурна кампанія. Використовуючи сприятливі погодні умови лісівниками Львівщини станом на 09.04.2019 року вже посаджено 732,7 га (96%)  лісових культур з 763га запланованих на весну. Також проведено доповнення лісових культур на площі 670 га при завданні 1133 га. Залишилось провести лісовідновлення ще у лісогосподарських підприємствах гірської частини області (ДП «Боринське ЛГ», ДП «Сколівське ЛГ», ДП «Славське ЛГ», ДП «Турківське ЛГ»), де довгий період часу лежав сніговий покрив. Лісогосподарськими підприємствами також завершуються роботи з весняного посіву лісового насіння в розсадниках. На даний час засіяно 11,71 га площі посівних відділень.

 Активно проходить на Львівщині Акція «Майбутнє лісу у твоїх руках», до якої вже долучились 3240чол., серед яких більше 1600чол. – шкільна та студентська молодь та близько 500 представників громадськості. Спільними зусиллями лісівників та учасників Акції створено 92,8га лісів. У рамках Акції 06 квітня, за ініціативи громадської організації «Добро дій» та за підтримки Львівського ОУЛМГ і державних лісогосподарських підприємств, пройшов наймасштабніший захід області - встановлено національний рекорд за найбільшу кількість саджанців дерев висаджених за 8 годин.  

16 квітня відбудеться обласний етап Всеукраїнського конкурсу учнівських лісництв, де команди представлять виставку досягнень учнівських лісництв Львівщини та відбудеться захист науково-дослідницьких робіт у галузі лісового господарства.

В рамках відзначення Дня довкілля, згідно розпорядження голови Львівської облдержадміністрації від 05.03.2019 № 162/0/5-19 «Про проведення місячника озеленення, прибирання та благоустрою і Дня довкілля» в області 13 квітня 2019 року проходитиме загальнообласна толока. Під час толоки на території державних лісогосподарських підприємств планується провести садіння лісових культур, озеленення та благоустрій територій парків, скверів, алей та зон відпочинку, упорядкування русел і берегів річок, очищення від сміття лісових масивів, які межують із автомобільними дорогами тощо. Участь у заходах візьмуть спеціалісти державних лісогосподарських підприємств Львівського ОУЛМГ, а також працівники структурних підрозділів Львівської обласної державної адміністрації.

На колегії розглянули також питання про стан ринку деревини та стратегічні напрямки реалізації деревини.

У різному керівники ДП «Львівське лісове господарство» та ДП «Золочівське лісове господарство» поділились враженнями щодо отриманого досвіду ведення лісового господарства на засадах наближеного до природи лісівництва в лісах Баварії (Німеччина).

По всіх питаннях порядку денного колегія ухвалила відповідні рішення.

 

Прес-служба Львівського ОУЛМГ

Алея Небесної Сотні

Учні Верхньогусненського НВК під керівництвом майстра лісу Либохорівського лісництва Ільницького Василя Миколайовича висадили алею Героїв Небесної Сотні з липи широколистої.

Прес-служба підприємства

Заключні акорди весняної посадки лісу

У суботу, 06 квітня в рамках Акції «Майбутнє лісу у твоїх руках» на Львівщині активно садили ліс.  

         Понад 400 волонтерів висаджували сосни, дуби та клени на 11 локаціях неподалік Страдча, Соснівки, Буська, Жовкви, Рава-Руської.  Учасники цього дня впродовж 8 годин висадили понад 77 тисяч саджанців, таким чином встановивши національний рекорд.      

   

         Уже із значним 3-х річним досвідом роботи проводили висадку дерев на лісокультурній площі працівники обласної прокуратури разом з сім’ями.  Найкращим прикладом виховання для дітей бережливого ставлення до лісу і до праці лісівників є власний приклад батьків.  З гарним настроєм із великим задоволенням сімейним підрядом на новій лісокультурній площі було дано життя 6,5тис. молодим сіянців сосни звичайної, дуба звичайного, ялини та модрини.

         У цей погожий весняний день уже не один рік поспіль взяли участь у посадці лісу працівники Львівського обласного Центру зайнятості та Головного управління Пенсійного фонду України у Львівській області.

         Лісівники Львівщини висловлюють щиру вдячність за особистий вклад кожного учасника у благородну справу та якісно проведену роботу!

 Так, на території держлісфонду ДП «Буське лісове господарство» було висаджено 29750 дерев, із них 12000 шт. сіянців дуба звичайного. Акція проводилась в Соколянському, Незнанівському та  Верблянському лісництві на підготовлених ділянках загальною  площею 6 га. У посадці лісу взяли участь працівники Головного управління Пенсійного фонду України у Львівській області, Львівського обласного Центру зайнятості, міського та обласного центру надання адміністративних послуг, працівники лісової охорони підприємства.

У Пирятинському лісництві ДП «Рава-Руське лісове господарство» лісівники спільно з 30 екоактивістами посадили 6400 саджанців сосни звичайної та 1140 саджанців дуба звичайного, під час встановлення нового рекорду України з найбільшої кількості висаджених дерев у світловий день

         У Жовківському лісгоспі на ділянках В'язівського, Соснівського, Великомостівського, Бутинського, Зіболківського лісництв понад 200 учасників, спільно висадили понад 48 тис. сіянців основних лічсоутворюючих порід на площі 6,8га.   Так, участь в цій лісокультурній акції взяли понад 60 працівників Львівської обласної прокуратури, У Бутинському лісництві (кв. 23вид. 2,4) на площі 0.9 га лісівники та представники прокуратури посадили цього дня 6,5 тис. молодих сіянців сосни звичайної, дуба звичайного, ялини та модрини.

 

Лісівники Львівщини висловлюють щиру вдячність за особистий вклад кожного учасника у благородну справу та якісно проведену роботу!

 

 

 

 

На Львівщині весняна лісокультурна кампанія на завершинні

У лісових масивах лісогосподарських підприємствах Львівського ОУЛМГ підходить до завершення весняна лісокультурна кампанія. 

Використовуючи сприятливі погодні умови лісівниками Львівщини станом на 05.04.2019 року вже посаджено 678 га (89%) лісових культур з 763га запланованих на весну. Також проведено доповнення лісових культур на площі 494 га при завданні 1133 га. Залишилось провести лісовідновлення ще у 4-ох лісогосподарських підприємствах гірської частини області (ДП «Боринське ЛГ», ДП «Сколівське ЛГ», ДП «Славське ЛГ», ДП «Турківське ЛГ»), де довгий період часу лежав сніговий покрив.

          Під час проведення лісокультурних робіт було висаджено близько 9 млн.шт. сіянців та саджанців деревних порід (сосни звичайної, ялиці білої, модрини європейської, дуба звичайного, бука лісового, клена явора, вільхи чорної та інших).

На лісових ділянках, пройдених вибірковими та поступовими рубками головного користування, завдяки застосуванню природозберігаючих технологій лісозаготівель вдалося досягти якісного природного відновлення лісу на площі 896,2 га. 

Активно проводяться роботи з висіву лісового насіння в розсадниках. На даний час вже засіяно 9,32 га  площі посівних відділень.

 

Відділ лісового господарства Львівського ОУЛМГ

МІСЯЧНИК ОХОРОНИ ПРАЦІ

З огляду на тяжкість наслідків нещасних випадків і захворювань,

пов’язаних з працею на виробництві та намагаючись привернути увагу

світового співтовариства до створення належних умов праці для людини за

принципом пріоритетності її життя та здоров’я, Міжнародна організація праці

(МОП) щороку відзначає Всесвітній день охорони праці.

Згідно з Указом Президента України від 18 серпня 2006 року № 685/2006

встановлено національний День охорони праці, який щороку відзначається 28

квітня, що збігається в часі із Всесвітнім днем охорони праці.

З 01квітня по 30квітня 2019року в ДП «Боринське лісове господарство» проходить Місячник охорони праці з нагоди Всесвітнього дня охорони праці, який відзначатиметься цього року під гаслом «Охорона праці на роботі майбутнього».

Затверджено оргкомітет з підготовки та проведення заходів з нагоди Всесвітнього дня охорони праці. Проводяться перевірки у всіх структурних підрозділах щодо виконання намічених заходів. По результатах огляду-конкурсу будуть розглянуті матеріали щодо заохочення кращих працівників за належне відношення до охорони праці.

                                                                                           Провідний спеціаліст ОП

                                                                                                 Турянська Л.А.

Сезон полювання 2019-2020 на Львівщині

У Львівському облуправлінні лісового та мисливського господарства 3 квітня відбулася нарада користувачів мисливських угідь області. На порядку денному наради обговорювалось питання конкретних дат та термінів полювання на деякі види мисливських звірів та птахів у сезоні полювання 2019-2020 років на Львівщині. Зважаючи на цьогорічні біофенологічні спостереження та погодні кліматичні умови, абсолютною більшістю користувачів мисливських угідь було прийнято узгоджене рішення, що полювання на водоплавних мисливських птахів (гусей, качок, лисок, тощо) розпочати з 18 години 10 серпня і завершити 23 листопада. 

Беручи до уваги після сезонний облік зайців та зважаючи на значну кількість мисливців області, які полюють на зайців, а також враховуючи пропускну спроможність мисливських угідь, користувачами прийнято рішення, що на зайця русака полювання буде проводитись тільки в польових угіддях, у недільні дні з 24 листопада по 05 січня 2020 року включно.

На самців оленів, кабанів та його молодняк, здатний до самостійного існування з 01 серпня 2019 року до 31 січня 2020 року включно, а на самок кабанів, козуль та оленів благородних з 1 вересня до 31 грудня 2019 року включно.

На білку, бобра, куниць лісову та кам’яну, тхора лісового, єнотоподібну собаку, лисицю, вовка з 1 жовтня 2019 року до 28 лютого 2020 року включно.

На борсука з 1 жовтня до 24 листопада 2019 року.

Колективне та облавне полювання на кабанів, оленів і козуль переважна більшість користувачів мисливських угідь розпочнуть з жовтня і буде воно тривати до 31 грудня включно, а на самців оленів, кабанів та його молодняк, здатний до самостійного існування, - до 31січня 2020 року включно.

Днями полювання, при індивідуальному полюванні, можуть бути усі дні тижня, при колективному та облавному полюванні тільки субота та неділя. Полювання на зайця русака вирішили проводи тільки в неділю в польових угіддях.

До прийняття такого рішення та його погодження Львівське обласне управління лісового та мисливського господарства підходить виважено, враховуючи досвід попередніх років, стан популяцій мисливських видів звірів та птахів, зважаючи на пропозиції користувачів мисливських угідь та думку Громадської ради при управлінні.

Серпневе відкриття полювання 10 серпня об 18 годині, мисливці кажуть поміж себе на качок, вважається відкриттям сезону полювання для усіх мисливців тому, що це відкриття є наймасовішим і найбільш популярним та доступним для мисливського загалу.

Зважаючи на досвід минулих років та з метою уникнення скупчення значної кількості мисливців в управлінні, які приходять обмінювати контрольні картки перед відкриття сезону полювання, Львівське обласне управління лісового та мисливського господарства звертається до мисливців області, щоб не чекали до останнього тижня перед сезоном полювання, а вже розпочали обмінювати контрольні картки. 

Для отримання щорічної контрольної картки обліку добутої дичини та порушень правил полювання з відміткою про сплату державного мита, - мисливцеві необхідно звернутись до районного мисливствознавця, який обміняє її в управлінні, або самому обміняти її у мисливському відділі Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства за адресою м. Львів, вул. Яворницького 8/б (з 8 до 17 години, п’ятниця з 8 до 15год.45хв, обідня перерва з 12 до 12год 45хв).

Також нагадуємо мисливцям області, які документи дають право на проведення полювання: посвідчення мисливця, щорічна контрольна картка обліку добутої дичини та порушень правил полювання з відміткою про сплату державного мита, дозвіл на добування мисливських тварин (ліцензія, путівка чи відстрільна картка мисливського господарства, дозвіл на діагностичний або селекційний відстріл тощо). Відповідний дозвіл на право користування вогнепальною мисливською зброєю у разі її використання під час полювання, паспорт на собак мисливських порід, інших ловчих звірів і птахів у разі їх використання під час проведення полювання.

Зазначені документи мисливець зобов’язаний мати під час здійснення полювання, транспортування або перенесення продукції полювання і пред’являти їх на вимогу осіб, уповноважених здійснювати контроль у галузі мисливського господарства та полювання.

Отже, щоб встигнути підготуватися до полювання, звертаємося до всіх мисливців області з проханням – перевірте свої документи, переконайтеся, що вони чинні, обміняйте завчасно щорічну контрольну картку.

 

Начальник відділу - головний

мисливствознавець Львівського ОУЛМГ В. Бурмас

 

Конкурс дитячого малюнку на тему "Людина і ліс"

4 квітня в приміщенні Боринського НВК ДП «Боринське лісове господарство» спільно з відділом освіти Турківської РДА при підтримці керівництва Регіонального ландшафтного парку «Надсянський» провели конкурс на кращий дитячий малюнок на тему «Людина та Ліс» в рамках Акції «Майбутнє лісу у твоїх руках».

 Метою конкурсу було виховання у підростаючого покоління шанобливого ставлення до природи, збагачення зацікавленості у збереженні лісових насаджень, дотримання правил поведінки в лісі, поширення знань про ліс.

В конкурсі прийняли участь учні таких шкіл: Матківського, Гуснянського, Бітлянського,Карпатського, Нижньояблунського, Комарницького, Верхньояблунського НВК. Всього в конкурсі взяли участь 18 учнів.

Переможцями стали:
- перше місце – учениця 4 класу Нижньояблунського НВК- Мишковська Марія,
- друге місце – учениця 4 класу Комарницького НВК- Комарницька Олена,
- третє місце – учениця 2  класу Боринського НВК- Комарницька Інна .
Переможців нагороджено грошовими преміями в розмірі 500, 400 та 300 грн.

Прес-служба підприємства

Наша спільна відповідальність

Тому що ліс – народне багатство,бережімо ліс від пожежі

Ліс – величезне,ще не до кінця нами оцінене багатство, дане Богом, а тому наш відповідальний людський обов’язок  - берегти його як  Господнє творіння для суспільного блага, для прийдешніх поколінь.

З давніх-давен люди бережно ставились до лісу. Він дав людині тепло, їжу,захищав від природних катаклізмів і ворогів. Люди в свою чергу, охороняли ліс від пожеж.

У теплу та весняну погоду в лісах збільшується кількість відпочиваючих. Однак саме ця обставина спонукає працівників державної лісової охорони бути вкрай пильними. Бо нерідко байдужість та безвідповідальність любителів відпочинку на природі призводить до лісових пожеж, які завдають значної шкоди лісу та довкіллю загалом. За декілька годин неконтрольована пожежа може знищити цілі лісові масиви, що росли десятками років. Величезної шкоди пожежі завдають фауні – гинуть птахи, звірі, знищуються їхні домівки. У зв’язку з цим. ДП «Боринське лісове господарство» звертає увагу громадян на дотримання правил перебування в лісових масивах. Нашим підприємством закуплено постери, білборди на протипожежну тематику та не засмічення лісів і встановлено у лісництвах.

По підприємству видано наказ №31 від 15.03.2019 року «Про стан охорони лісів від пожеж та своєчасну підготовку підприємства до пожежонебезпечного періоду 2019 року, а також розроблено і затверджено у Турківській РДА оперативно – мобілізаційний план гасіння лісових пожеж на 2019 рік.

А по лісництвах розроблено маршрути щоденного патрулювання лісових обходів, а також проводяться профілактичні заходи серед населення та в школах (лекції,бесіди). На пожежонебезпечний період із 01.04.2019 р. по 31.10.2019р.розроблено графіки чергування у конторі лісгоспу та по лісництвах, і затверджено директором ДП «Боринське лісове господарство» Михайлом Ільницьким.

Зосереджуючи на всьому цьому увагу, адміністрація підприємства має надію на людський здоровий глузд, сподівається, що ми усією громадою станемо на боротьбу з цим негативним явищем для довкілля. Звертаємось до дітей, їхніх батьків, вчителів, священнослужителів, керівників різних рівнів, органів місцевого самоврядування бути відповідальними й з розумінням відноситися до цієї дуже важливої проблеми. Пам’ятаймо : наше здоров’я, екологічне благополуччя, зрештою, й естетичний вигляд території у значній мірі залежить від нас самих. Надто вже неприємно й сумно дивитися на обгорілі пагорби та долини.

Шановні громадяни, щоб уникнути лісових пожеж, дотримуйтесь наступних правил:

- не розводьте багать у лісі;

- намагайтесь не палити в лісі, не кидайте недопалки на землю, особливо там, де наявна суха підстилка;

- ні в якому разі не випалюйте суху рослинність на землях лісового фонду, на землях природо – заповідного фонду та на господарських землях, що знаходяться поруч з лісом;

- не створюйте смітники в лісі та на прилеглих землях, тим більше, не підпалюйте їх;

- без узгодження з постійними лісокористувачами, суворо забороняється використовувати в лісі піротехнічні засоби, інші вибухові та пожежонебезпечні речовини.

Не зайвим буде нагадати, що відповідно до законодавства, порушення правил пожежної безпеки в лісах тягне за собою адміністративну або кримінальну відповідальність та відшкодування винуватцями завданих збитків.

При виникненні пожежі у лісфонді ДП «Боринське ЛГ» потрібно дзвонити за телефоном чергового по лісгоспу (моб. 0504318779/ 03(269)3-42-97) або 101.

Василь Ковальчин,

Провідний інженер охорони та захисту лісу Державного підприємства «Боринське лісове господарство»

Районна газета «Бойківщина»

Випуск №13 від 29.03.2019 р.

Шановні громадяни!

З настанням весни часто спостерігається випалювання сухої рослинності на полях та луках, Львівське обласне управління звертається до Вас бути обережними з вогнем у межах будь-якої природної території, не випалювати суху траву, не розводити багаття у недозволеному місці, не дозволяти дітям гратися з вогнем. Не випадково на в’їздах до лісу присутні шлагбауми, аншлаги, що закликають громадян берегти ліс від вогню та від засмічення побутовими відходами.

     З початку 2019 року рейдовими бригадами лісогосподарських підприємств управління складено 17 протоколів на порушників вимог пожежної безпеки в лісах.

 Якщо ж пожежа розгорілася, і ви не можете загасити її самотужки – якнайшвидше зателефонуйте до служби порятунку за телефоном „101” чи повідомте лісову охорону (тел.297-61-21) або органи місцевого самоврядування.

 

Пам’ятайте! Тільки спільними зусиллями збережемо ліс від вогню.

 

 

Відділ охорони, захисту лісу та мисливського господарства

Вітаємо з ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!!!

Сьогодні свій день народження святкує директор ДП"Боринське лісове господарство" - Михайло Михайлович Ільницький.

 Шановний Михайло Михайлович, прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого Дня народження!

Зичимо Вам міцного здоров’я, особистого щастя, злагоди, та чудового настрою, родинного затишку та сімейного добробуту.
Нехай завжди Вас супроводжує вдача, постійно зігріває тепло людської вдячності, а будні і свята наповнюються радістю, світлом та любов’ю рідних та близьких.
Вічної молодості Вашій душі та доброти серцю, здійснення всіх Ваших планів та сподівань!

Адміністрація ДП "Боринське лісове господарство"

МІСЯЧНИК ОХОРОНИ ПРАЦІ НА ПІДПРИЄМСТВАХ ЛЬВІВСЬКОГО ОУЛМГ

З метою привернути увагу лісівників Львівщини до вирішення питань охорони праці, необхідності зниження рівня виробничих ризиків шляхом профілактики травматизму і професійних захворювань, формування свідомого ставлення суспільства до культури безпеки праці і забезпечення необхідних передумов для реалізації конституційних прав громадян, на підприємствах Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства впродовж квітня 2019 року проводиться Місячник охорони праці з нагоди Всесвітнього дня охорони праці, який відзначатиметься 28 квітня цього року під гаслом «Охорона праці на роботі майбутнього».

Для проведення цієї роботи заплановано здійснити ряд додаткових заходів щодо запобігання нещасних випадків на виробництві та популяризації культури профілактики безпеки і гігієни праці, зокрема,:

  • організувати проведення обстежень, цільових перевірок і оглядів-конкурсів з охорони праці та культури виробництва, результати яких розглянути на зборах колективів підприємств з обов’язковим заохоченням переможців конкурсу та окремих працівників за найкращі показники роботи з безпеки праці;

  • вжити заходів з усунення виявлених під час проведення Місячника охорони праці недоліків в роботі щодо створення працівникам безпечних і здорових умов праці, культури виробництва та санітарно-побутового обслуговування працівників;

  • провести на підприємствах семінар-наради, зустрічі, круглі столи, на яких проаналізувати виконання заходів колективних договорів, стан забезпечення працівників засобами індивідуального захисту, надання пільг та компенсацій за роботу з шкідливими умовами праці та ін.;

  • розповсюдити на підприємствах звернення, інформаційні листки, плакати про проведення Всесвітнього дня охорони праці і висвітлити це питання у пресі та на сайтах підприємств;

  • вшанувати пам'ять загиблих на виробництві працівників, відвідати сім'ї потерпілих, вишукати можливість для надання їм допомоги у вирішенні матеріальних, соціально-побутових та інших проблем.

Львівське обласне управління лісового та мисливського господарства закликає не бути байдужими до питання охорони і безпеки праці та сумлінно поставитися до заходів Місячника охорони праці з нагоди Всесвітнього дня охорони праці.

Відділ лісових ресурсів, машин та

технологій Львівського ОУЛМГ