Квітень 2015

Садимо ліс разом

В пятницю 24 квітня було проведено посадку лісу у Сянківському лісництві. В кварталі 22 виділі 12 на площі 0,5 га було посаджено 2000 шт ялиці та 500 шт явора. До посадки долучились сільський голова Василечко Степан Іванович, вчителі та учні Сянківського НВК та працівники ДП "Боринське ЛГ". По закінченні садіння всі учасники акції залишились задоволеними, та виявили бажання продовжити схожі заходи.

Прес-служба

ДП "Боринське ЛГ"

   

 

 

У Верхньовисоцькому лісництві посаджено культури модрини

В  суботу 18 квітня було проведено основний захід Акції «Майбутнє лісу в твоїх руках»  - посадку лісу у Верхньовисоцьому лісництві. В кварталі 17 виділ 6 на площі 0,5 га було посаджено 1250 шт модрини. До посадки долучились голова районної ради Лозюк Володимир Омельянович, сільський голова Черепанин Богдан Миколайович, настоятель церкви Успіння Пресвятої Богородиці отець Роман, який освятив садивний матеріал, вчителі Верхньовисоцького НВК та жителі села. По закінченні садіння всі учасники акції залишились задоволеними, та виявили бажання продовжити схожі заходи.

Прес-служба

    ДП "Боринське ЛГ"

  

 

 

 

 

 

 

 

 

Щодо призупинення проведення санітарно-оздоровчих заходів

З метою забезпечення додаткових заходів щодо збереження біорізноманіття територій і об’єктів природно-заповідного фонду Держлісагентство прийняло рішення про тимчасове призупинення проведення передбачених проектами організації територій та охорони природних комплексів санітарно-оздоровчих заходів (вибіркові і суцільні санітарні рубки, ліквідація захаращеності) і на які не видані в установленому порядку лісорубні квитки у межах природних заповідників, заповідних зон біосферних заповідників і національних природних парків.

Прес-служба Держлісагентства 

 

Вітаємо переможців

Сьогодні в приміщенні Боринського НВК ДП «Боринське лісове господарство» спільно з відділом освіти, сім'ї та молоді Турківської РДА при підтримці керівництва Регіонального ландшафтного парку «Надсянський» провели конкурс на кращий дитячий твір та кращий дитячий малюнок на тему «Людина та Ліс» в рамках Акції «Майбутнє лісу у твоїх руках». Метою конкурсу було виховання у підростаючого покоління шанобливого ставлення до природи, збагачення зацікавленості у збереженні лісових насаджень, дотримання правил поведінки в лісі, поширення знань про ліс.

В конкурсі прийняли участь учні таких шкіл:Бітлянського, Боринського, Сигловатського та Верхньовисоцького НВК. Всього в конкурсі взяли участь 17 учнів.

Визначення переможців проходило в двох номінаціях – «Кращий дитячий малюнок» та «Кращий дитячий твір».

В номінації «Кращий дитячий малюнок»:

- перше місце – учениця 2 класу Боринського НВК Риштей Мар'яна,

- друге місце – учениця 4 класу Верхньовисоцького НВК Чичерська Ангеліна,

- третє місце – учениця 4 класу Верхньовисоцького НВК Федечко Василина.

В номінації «Кращий дитячий твір»:

- перше місце – учениця 5 класу Верхньовисоцького НВК Сеничич Любов,

- друге місце – учень 8 класу Нижньовисоцького НВК Іжик Микола,

- третє місце – учениця 8 класу Боринського НВК Іршак Тамара.

Переможців нагородили грошовими преміями в розмірі 500, 400 та 300 грн. Діти, які зайняли І місце візьмуть участь в ІІ етапі конкурсу, що буде проходити в Львівському обласному управлінні лісового та мисливського господарства.

Прес-служба

ДП «Боринське лісове господарство»

 

Виготовлення та розвішування шпаківень

Уся світова спільнота 1 квітня відзначає Міжнародний день птахів, який запровадили ще у 1906 році, підписавши Міжнародну конвенцію про охорону птахів. Птахи – окраса нашого життя. Саме вони зачаровують своїм співом, поведінкою та надають природі неповторного колориту. Роль птахів, як знищувачів шкідливих комах відома здавна, а їх здатність концентруватися в місцях масового розмноження комах, які можуть призводити до повного всихання деревостанів, робить птахів важливим біологічним фактором, що впливає на зменшення чисельності шкідників. Здатність швидко переміщуватися дає змогу птахам за короткий проміжок часу обстежувати у пошуках корму численні потенційні схованки «жертв». Працівниками лісової охорони ДП «Боринське ЛГ» були проведені біотехнічні заходи з виготовлення та розвішування шпаківень. Це щорічний плановий захід, який проходить в рамках акції «Майбутнє лісу у твоїх руках». Підприємством було розвішено 120 шпаківень.

Прес-служба

ДП «Боринське ЛГ»