Лютий 2014

Звернення Голови Держлісагентства України Віктора Сівця до працівників лісової галузі!!!

Шановні працівники галузі лісового господарства, колеги!

 

В зв’язку з революційними подіями, які сколихнули Україну та з метою уникнення маніпуляцій на тему лісового господарства та професійної дфяльності лісівників, мною було прийнято рішення піти у відставку за власним бажанням. 

Протягом останніх трьох років ми з вами пройшли вдалий шлях розвитку, реформацій та процвітання лісової галузі. Нами було суттєво збільшено площу лісів - висаджено майже 90 тисяч га нових лісів. Нам вдалося підняти рівень реалізації на 2 млрд.гривень. Наприкінці 2010 року реалізація склала 3 млрд. 500 зараз вона складає 5 млрд. 600. Середня заробітна плата працівників була 1960 гривень, зараз вона складає 3027 гривень. Крім того, слід наголосити, що заробітна плата лісівників є однією з найбільших заробітних плат у сільській місцевості.

Очоливши галузь в 2010 році, я усвідомлював, що будівництво лісових доріг - це європейський розвиток галузі. Багато років поспіль річний об’єм будівництва лісової інфраструктури не перевищував 100 км. Завдяки нашим спільним зусиллям зараз ми виходимо на мінімальний об’єм будівництва від 1500 км на рік. А за три роки нами вже побудовано 2600 км нових сучасних лісових доріг, які дозволяють зовсім по іншому працювати лісовому господарству України і спокійно дивитися в майбутнє.

Було зроблено гігантські кроки за контролем походження легальності деревини. Це і є електронний облік, і запровадження електронної товаро-транспортної накладної, без якої рух деревини по Україні - неможливий. Такі нововведення на 70% зменшили кількість незаконних рубок, піднімається сортиментна структура деревини. І ми бачимо, що це дає свої плоди, тому що на 2 млрд. грн. збільшення реалізації - це дуже серйозні та вагомі здобутки.

Кожен наш з вами здобуток, кожна офіційна цифра підтверджена Державним комітетом статистики України. Наша праця була гідно оцінена на всіх рівнях влади. Лісова галузь стала вагомим джерелом для розвитку країни. Адже, в 2010 році всіх зборів і видатків виплачувалося 1 млрд. 150 млн. грн., а за три роки ця цифра зросла на 300 млн. грн і становить 1 млрд. 450 млн. грн. видатків від лісового господарства в бюджети всіх рівнів.

Я глибоко переконаний, що головне, чого було досягнуто протягом останніх трьох років - це те, що на національному рівні нам вдалося підняти повагу людей до фаху та професії лісівника. Адже, всі зрозуміли, що лісник - це та людина, яка працює в лісі, яка захищає ліс від пожеж, від незаконних зрубів, забезпечує вітчизняного товаровиробника деревиною, яка робить майбутнє нашої і покращує екологічну складову в Україні.

Дякую Вам колеги за співпрацю! Щиро вірю в подальший розвиток та процвітання лісового господарства України!

 З повагою,
Віктор Сівець
http://dklg.kmu.gov.ua

 

ГОЛОВА ДЕРЖЛІСАГЕНТСТВА УКРАЇНИ НАПИСАВ ЗАЯВУ ПРО ЗВІЛЬНЕННЯ ЗА ВЛАСНИМ БАЖАННЯМ

Голова Державного агентства лісових ресурсів України Сівець Віктор Миколайович написав заяву про звільнення за власним бажанням.

Заява датується 26 лютого 2014 року.


Прес-служба Держлісагентства

http://dklg.kmu.gov.ua

 

В приміщенні Львівського ОУЛМГ відбулась Лісокультурна Рада

З метою уникнення помилок та невідповідностей при плануванні та створенні лісових насаджень 12 лютого 2013 року в приміщенні Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства проведено засідання «Лісокультурної Ради Львівського ОУЛМГ». 

Детальніше »

Віктор Сівець: "Три роки системної командної роботи вивели лісову галузь у лідери"

ІНТЕРВ’Ю ГОЛОВИ ДЕРЖЛІСАГЕНТСТВА УКРАЇНИ ВІКТОРА СІВЦЯ ДЛЯ ГАЗЕТИ «ПРИРОДА І СУСПІЛЬСТВО», № 3(87), 07 ЛЮТОГО 2014 РОКУ

МОЖЕМО ГОРДИТИСЯ ЗРОБЛЕНИМ

Віктор Сівець: «Три роки системної командної роботи вивели лісову галузь у лідери»

 

12 січня 2014 року виповнилося рівно три роки, як Головою Державного агентства лісових ресурсів України було призначено Віктора Сівця.

Три роки тому серед основних заявлених ініціатив було – наведення порядку у реалізації необробленої деревини, покращення показників діяльності лісової галузі та її інфраструктури, підвищення зарплат працівників та рівня їх соціального забезпечення і багато іншого.

Детальніше »