Грудень 2017

Лісове господарство Львівщини: працюємо прозоро та відкрито


28 грудня відбулося засідання колегії Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства, яке провів начальник управління Анатолій Дейнека. Участь в засіданні взяли члени колегії, директори державних лісогосподарських підприємств. 

На колегії розглянуто ряд важливих питань діяльності підприємств управління.

З першого питання наступного питання порядку денного про діяльність Львівського ОУЛМГ та лісогосподарських підприємств області у напрямку взаємодії з громадськістю та засобами масової інформації виступила головний спеціаліст відділу лісового господарства Львівського ОУЛМГ Шаваринська Х.В.

З метою ознайомлення громадськості з діяльністю лісової галузі, збільшення довіри та розширення шляхів порозуміння з суспільством в 2017 році управлінням та підвідомчими підприємствами проведено багато різноманітних заходів з лісовідновлення та озеленення соціальних об’єктів. До заходів Акції «Майбутнє лісу у твоїх руках-2017», Місячника озеленення, прибирання та благоустрою і Дня довкілля активно долучились депутати Львівської обласної ради, працівники структурних підрозділів

Львівської обласної державної адміністрації, представники органів місцевого самоврядування, учнівська молодь, представники громадських організацій, засобів масової інформації та члени Громадської ради при Львівському ОУЛМГ. Спільною працею лісівників та усіх учасників заходів було посаджено 710га лісових культур, висаджено близько 4183,2 тис. дерев в межах держлісфонду, 2424 дерев – в межах населених пунктів та посаджено 1,5тис. кущів. 

У рамках акції організовано 169 ознайомчо-пізнавальних заходів та 194 заходів з благоустрою територій. Участь у заходах взяли 3475 осіб, з них 2 тис. – шкільна та студентська молодь. 

У засобах масової інформації про діяльність Львівського ОУЛМГ та підвідомчих підприємств протягом року проведено: виступів на телебаченні - 74, в друкованих ЗМІ - 215, радіо - 93, в мережі Інтернет – 2425 основних матеріалів та передруків.

Забезпечено систематичне висвітлення на сайтах підприємств та Львівського ОУЛМГ інформації у рубриці «Механізми громадського контролю», відповідно до рішень Львівської обласної ради №77 від 16 лютого 2016 року та № 249 від 27 вересня 2016 року. 

Для забезпечення прозорості та належного громадського контролю за діяльністю підприємств управління протягом 2017 року відбулось 4 засідання Громадської ради при Львівському ОУЛМГ. Під час засідань обговорено досягнення і проблеми лісової галузі, напрацьовано спільні рішення. 

Голова колегії звернув увагу керівників підприємств на своєчасне розміщення інформації про актуальні новини, що відбуваються на підприємствах, сайти підприємств мають бути заповнені інформацією та ефективно працювати. Звернув увагу на вчасне розміщення інформації в рубриці «Механізми громадського контролю». Забезпечити висвітлення в місцевих ЗМІ інформацію про показники роботи лісогосподарських підприємств за підсумками роботи у 2017 році.

З наступного питання «Про підсумки будівництва лісових автодоріг підприємствами Львівського ОУЛМГ у 2017 році та план будівництва на 2018 рік» виступив Коновалець І. Л. – начальник відділу лісових ресурсів, машин та технологій. Він повідомив, що обсяг запланованого будівництва та відновлення лісових автомобільних доріг в 2017 р становив 77 км, в тому числі: 

- будівництво доріг з твердим покриттям -14,9 км (І-ІІ тип),

- будівництво доріг ІІІ типу (земляне полотно), 11,4 км 

- відновлення та ремонт лісових доріг-50,7 км

Будівництво та відновлення доріг проводилось за рахунок власних коштів підприємств.

В загальному збудовано 26,2 км. нових доріг з них 25,1 км в гірській частині Карпат. 

Відновлення та капітальний ремонт 39 лісових автомобільних доріг проводилось в 14-ти лісгоспах і становить 51,3 км.

Лідерами будівництва доріг залишаються Сколівський, Славський та Турківський ЛГ. Для продовження розвитку лісотранспортної мережі підприємств області, в 2018 році планується будівництво та ремонт лісових автомобільних доріг в обсязі 62 км. 

У питаннях різного начальник управління Анатолій Дейнека поінформував про основні питання, які розглядались на нараді в Держлісагентстві України 27 грудня 2017 року.

Звернув увагу керівників підприємств щодо забезпечення охорони лісів від незаконних рубок, проведення невідкладних санітарно-оздоровчих заходів в лісах, зокрема, за зимовий період першочергово провести роботи з розробки всихаючих насаджень, забезпечення 100 % електронного обліку деревини, виготовлення правовстановлюючих документів на землю, раціонального використання лісових ресурсів, вжиття заходів щодо запобігання незаконним проявам у лісовому господарстві.

Підсумовуючи результати роботи лісогосподарських підприємств за 2017 рік Анатолій Дейнека зазначив, що лісовий сектор є найбільш динамічно розвиваючим сектором економіки Львівщини, на частку якого припадає чверть валютних надходжень в області. Враховуючи зазначене, необхідно й надалі забезпечити стабільну та високоефективну роботу лісогосподарських підприємств.

По всіх питаннях порядку денного колегія ухвалила відповідні рішення.

 Прес-служба Львівського ОУЛМГ

 

Сію,сію, посіваю...

Сьогодні до нас завітали маленькі колядники, вихованці Нижньояблунського НВК, разом із своїми вихователями, привітали лісівників з Новим роком та Різдвяними святами.

Чарівним співом діти заполонили серця присутніх, подарувавши гарний настрій та позитивні емоції.

За гарні привітання, побажання та колядки малеча отримала солодкі подарунки та щиру вдячність.

Прес-служба підприємства

 

Рада лісового сектору

22 грудня 2017 року відбулось чергове засідання Ради лісового сектору при Львівській ОДА з наступним порядком денним:

1. Про баланс деревини Львівської області за підсумками 2016 року.

2. Про реалізацію рейтингу деревообробних підприємств Львівської області у 2018 році.

По першому питанні доповідав заступник начальника Львівського ОУЛМГ Громяк Ю. О. Для аналізу була запропонована професором Національного лісотехнічного університету України Кійко О. А. схема балансу деревини Фінляндії. Усі розрахунки були зроблені спеціалістами обласної адміністрації та обласного управління лісового та мисливського господарства.

Згідно проведених розрахунків, загальний запас деревини на корені в лісах Львівщини - 148,4 млн м3 деревини. Щорічний приріст – 2,4 млн м3, а обсяг загальної заготівлі в усіх постійних лісокористувачів – 1,2 млн м3 (50% від приросту). 

За напрямками використання деревини її було використано: 

- для виготовлення пиломатеріалів, палет та фанери – 237,86 тис. м3;

- для виготовлення ДСП та інших плитних матеріалів – 224,34 тис. м3;

- на целюлозу – 53,54 тис. м3 і т. д. (див. баланс на схемі).

В обговоренні було відмічено важливість проведеного аналізу. Однак зауважено, що даний аналіз потребує більш детального вивчення.

В обговоренні взяли участь проф. Кійко О. А., проф. Міклуш С. І., перший заступник голови Львівської ОДА – голова Ради лісового сектору Замлинський Р. Т., начальник Львівського ОУЛМГ Дейнека А. М., голова асоціації деревообробників Львівщини Когут М.І.

Прийнято рішення - на основі статистичних даних за результатами роботи у 2017 році провести аналогічне дослідження та скласти баланс деревини. Такі дослідження дають можливість керівництву області мати чітке бачення розвитку лісового сектору на найближчу перспективу.

По другому питанню виступив начальник департаменту економічного розвитку Львівської ОДА Филипів Р. С. 

Було відмічено, що формула, за якою робився рейтинг деревообробних підприємств у 2017 р. потребує удосконалення. У рейтинг включені ті деревообробні підприємства, які беруть участь у щоквартальних аукціонних торгах необробленою деревиною.

Внесено пропозицію: для заохочення усіх деревообробників приймати участь у аукціонних торгах та виводити бізнес на легальний стан, уся деревина, яка буде не реалізована на торгах, продаватиметься тим деревообробним підприємствам, які займають перші щаблі у рейтингу. Такий експеримент запропоновано провести після проведення аукціонних торгів на другий квартал 2018 р.

Замлинський Р. Т. підсумував роботу Ради лісового сектору за 2017 рік і висловив надію на продуктивну роботу у наступному році.


Відділ лісових ресурсів, машин та
технологій Львівського ОУЛМГ

Семінар-нарада з питань охорони праці з суб’єктами підприємницької діяльності

15 грудня 2017 року у Львівському обласному управлінні лісового та мисливського господарства відбулася нарада з питань охорони праці з суб’єктами підприємницької діяльності, які надають послуги пов’язані з лісівництвом. 

Даний захід було проведено за участю головного спеціаліста Відділу використання лісових ресурсів Державного агентства лісових ресурсів України Мусійовського А.Й., представників Державної служби України з питань праці, ОКС ЛГП «Галсільліс», засобів масової інформації, фахівців лісогосподарських підприємств та суб’єктів підприємницької діяльності, які надають послуги пов’язані з лісівництвом, на виконання Договору про співробітництво щодо попередження нещасних випадків на виробництві, укладеного 04.05.2017 року між Головним управлінням Держпраці у Львівській області та Львівським ОУЛМГ.

Присутніх було ознайомлено зі станом охорони праці на підприємствах лісової галузі, проблемними питаннями з охорони і безпеки праці та шляхами їх вирішення, з пропозиціями щодо внесення змін до Правил охорони праці для працівників лісового господарства та лісової промисловості.

Підбиваючи підсумки семінар-наради, всі зацікавлені сторони висловили одностайну позицію щодо доцільності та необхідності прийняття проекту наказу Міністерства соціальної політики України "Про внесення змін до Правил охорони праці для працівників лісового господарства та лісової промисловості", погодивши його без зауважень, про що було підписано відповідний протокол.


Відділ лісових ресурсів, машин та
технологій Львівського ОУЛМГ

  

Результати роботи рейдової групи в ДП "Боринське ЛГ"

Рейдовою групою ДП "Боринське ЛГ" у складі працівниками лісової охорони та  із залученням охоронців (учасників АТО) та правоохоронними органами 16.12.2017 року було виявлено машину ВС2563СР, яка перевозила новорічні ялинки породи ялиці білої.

Транспорт затримано і скеровано в Турківський ВП Самбірського ВП ГУНП у Львівській області. Матеріали скеровано в правоохоронні органи.

 

                                                                                               Прес-служба підприємства

Аукціонні торги 1-го кварталу 2018 року

18.12.2017

 

Згідно графіку Держлісагентства України 13 грудня 2017 р. відбулись аукціонні торги необробленою деревиною заготівлі першого кварталу 2018 р. державних лісогосподарських підприємств Львівського ОУЛМГ. Торги проводила ТБ «ТСБ «Галконтракт».

Як і анонсувалось біржою, перед аукціонними торгами було проведено благодійний аукціон «Хай живе надія». Мета аукціону – допомогти дітям з школи – інтернату м. Краківця. На благодійному аукціоні школярі виступили з невеличкою концертною програмою.

На аукціонні «продавались» вироби з дерева виготовлені дітьми у школі – це санчата, візки, сувенірні подарунки та ін.

В аукціонні приймали активну участь деревообробники Львівщини. Перед благодійним аукціоном виступив о. Андрій з Львівської духовної семінарії, перший заступник голови Львівської ОДА Замлинський Р. Т., які відмітили велике значення таких заходів з метою підтримки неповносправних дітей.

Підсумовуючи результати аукціону, директор біржі щиро подякувала усім учасникам аукціону та озвучила суму коштів, які були зібрані – 85 тис. грн. Це кошти, які підуть на облаштування дитячого майданчика у школі – інтернаті.

Далі проводився аукціон з продажу необробленої деревини.

На аукціон лісогосподарськими підприємствами було виставлено 43990 м3 необробленої деревини. Участь в аукціонних торгах приймало 145 учасників – вітчизняні деревообробні підприємства. 

Торги відбулись у діловій спокійній обстановці. Кожен покупець мав змогу придбати сировину для свої потреб. Конкуренція, як звично, найбільшою була на пиловнику дуба, ялини та бука. Великим попитом серед покупців були і дрова паливні, які продались на понад 70 % від виставленого обсягу.

Основні результати торгів представлені у таблиці.

►Обсяги лісопродукції (куб.м.), виставленої та проданої на загальних ОСНОВНИХ торгах (13-12-2017) заготівлі 1 кварталу 2018 року підприємствами Львівського ОУЛМГ.

►Інформація про оперативні дані результату проведення основного аукціону 13.12.2017р. з продажу необробленої деревини заготівлі 1 кв. 2018 р. ДП ЛГП ЛОУ ЛМГ.

 

Відділ лісових ресурсів, машин та 
технологій Львівського ОУЛ

26 грудня відбудеться засідання Громадської ради при Львівському ОУЛМГ

18.12.2017

 

Оголошення Членам Громадської ради

при Львівському обласному управлінні лісового та мисливського господарства

26 грудня 2017 року об 11.00 год. в залі засідань управління відбудеться засідання Громадської ради при Львівському обласному управлінні лісового і мисливського господарства з наступним порядком денним:

1. Про підсумки виїзного засідання Верховної Ради з питання реформування лісового господарства.

Доповідає: Начальник Львівського ОУЛМГ А.М. Дейнека

2. Про стан ведення мисливського господарства користувачами мисливських угідь у Львівській області

Доповідають: Начальник відділу охорони, захисту лісу та мисливського господарства Бурмас В.Р., заступник голови ГР Піско Б.Й. 

3. Про діяльність Львівського ОУЛМГ та лісогосподарських підприємств області у напрямку взаємодії з громадськістю та засобами масової інформації

Доповідають: Головний спеціаліст відділу лісового господарства Львівського ОУЛМГ Шаваринська Х.В., голова комісії ГР Писарчук Н.А.

4. Про відвідування засідань громадської ради 

Доповідає: Голова секретаріату громадської ради Білас С.Я.

5. Різне.


Голова Громадської ради
при Львівському ОУЛМГ 

Миклуш С. І

 

Львівщина співпрацюватиме із Латвією у напрямку розвитку лісового господарства

14.12.2017

 

13 грудня, делегація Львівщини у межах робочої поїздки голови Львівської ОДА Олега Синютки до Латвійської Республіки ознайомилась із роботою лісорозсадницького комплексу. 

У складі делегації прийняв участь начальник Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства Анатолій Дейнека.

Відтак представники Львівської області ознайомились із системою управління лісами та ведення лісового господарства в Республіці Латвія. 

Також сторони обговорили можливості двосторонньої співпраці, зокрема, обмін досвідом з вирощування садивного матеріалу із закритою кореневою системою – навчання персоналу, вивчення технологій вирощування та захисту рослин.

Зазначимо, із латвійської сторони участь у обговоренні взяли Міністр пан Яніс Дуклавс, заступник державного секретаря Міністерства сільського господарства пані Рігонда Крієвіня, член парламенту Латвії Айнарс Межуліс та голова правління ДАТ "Латвійські державні ліси" Роберт Стріпніц.
 

Прес-служба Львівського ОУЛМГ

За інформацією loda.gov.ua

 

Ми маємо робити все необхідне, щоб зупинити масове всихання лісів, - Володимир Бондар

13.12.2017

 

Ситуація з масовим всиханням лісів, зокрема соснових на Поліссі, у цьому році стала вкрай критичною. Замовчувати цю проблему не потрібно. На цьому наголосив заступник Голови Державного агентства лісових ресурсів Володимир Бондар під час наради з лісівниками та працівниками лісозахисних підприємств.

За його словами, дійсно є певне несприйняття у суспільстві та серед представників місцевої влади щодо необхідності здійснення санітарно-оздоровчих заходів у лісах України. Однак, лісівникам потрібно проводити системну роботу з метою обґрунтування своїх дій.

«Якщо ми не будемо виконувати роботу з оздоровлення лісу, то потім суспільство з нас спитає, чому ми не зберегли ліс. Якщо є необхідність проводити санітарні заходи, то їх потрібно робити. При цьому, широко пояснюючи населенню, місцевим депутатам та громадським активістам мету, з якою проводяться рубки», - підкреслив заступник Голови відомства.

Він додав, що лише у співпраці та діалозі з суспільством можна досягти результату. Як приклад, Володимир Бондар навів ситуацію на Волині, де за цей рік проведено більше 50 семінарів, виїзних нарад та громадських обговорень щодо необхідності здійснення санітарно-оздоровчих заходів у лісах.

Також під час наради зазначалося, що лісівники для виправлення ситуації із масовим всиханням проводять санітарні рубки та відновлюють ці місця новими лісами. Проте, певні бюрократичні перепони та заборони не дають можливості здійснювати санітарно-оздоровчі заходи у повній мірі. Окрім того, у зв’язку з поступовим збільшенням обсягів таких рубок, призупиняються рубки головного користування, щоб не наносити шкоду навколишньому середовищу.

«Так, ситуація складна, адже на сьогодні лише на Поліссі більше 120 тис. га всихаючої через шкідники сосни. Загалом по Україні 350 тис. га різного ступеня всихання дерев. Ми вже йдемо позаду проблеми. У той час, як лісівники в Європі працюють на її попередження. Щоб виправити ситуацію ми підготували зміни до санітарних правил, які дозволять швидко реагувати на спалахи хвороб та шкідників. І зараз розпочали роботу з узгодження. Ми готові до цієї роботи, і будемо відстоювати свою позицію, обговорювати та консолідовано приймати рішення», - повідомив Володимир Бондар.

Проект змін до Санітарних правил у лісах України 

dklg.kmu.gov.uaЦіни на реалізацію новорічних ялинок

Ціни на реалізацію новорічних ялинок з 01 грудня 2017 року

Назва продукції       Порода Довжина, м Ціна з ПДВ, грн
Ялинки новорічні

Смерека,        

сосна

до 1 м              60,00 
1,1 - 2,0 96,00
2,1-3,0 120,00
3,1 - 4,0 156,00
4,1 - 5,0 198,00
Новорічні букети Смерека 3 гілки 21,00
5 гілок 30,00
Хворост ліквідний (хвойна лапка)    1 м3 60,00

 

Результат пошуку зображень за запитом

                                                                     Прес-служба підприємства

Виїзне засідання комісії оперативного адміністративно-громадського контролю з охорони праці IV рівня

08 грудня 2017 року в ДП «Сколівське лісове господарство» відбулося виїзне засідання комісії оперативного адміністративно-громадського контролю з охорони праці IV рівня Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства, в якому взяли участь представники Державної служби України з питань праці, засобів масової інформації, головні інженери та спеціалісти з охорони праці підприємств управління.

 

В рамках даного заходу присутні ознайомилися з роботою виробничих структурних підрозділів ДП «Сколівське ЛГ», а саме, проведенням лісозаготівельних робіт за допомогою новопридбаного напівпричепа лісовоза BINDERBERGER ALPIN RW-12 на базі трактора МТЗ-1221, мережею лісових доріг Гребенівського та Зелем’янського лісництв, роботою нижнього складу та цеху переробки деревини.

Підсумовуючи побачене і аналізуючи стан охорони праці та безпеки руху на підприємствах Львівського ОУЛМГ, начальник нагляду у СКС та АПК Управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці України у Львівській області Курило В.М., заступник начальника-головний інженер Львівського ОУЛМГ Гром’як Ю.О., голова Львівської обласної організації профспілки працівників лісового господарства Максимець В.Й. та головний спеціаліст відділу лісових ресурсів, машин та технологій управління Степанишин В.М. відмітили належну організацію роботи у ДП «Сколівське ЛГ» щодо відповідності діючим вимогам з охорони і безпеки праці та стандарту FSC з лісової сертифікації. 

У виступах анонсовано увагу на втілення на підприємствах філософії пріоритету життя і здоров’я працівників по відношенню до результатів виробничої діяльності, створенні працівникам здорових та безпечних умов праці, якісному проведенні відомчого оперативного адміністративно-громадського контролю з охорони праці на всіх рівнях, виділенні значних коштів на охорону праці та модернізацію і оновлення деревообробного та лісозаготівельного виробництва, проблемних питаннях з охорони праці та шляхів їх вирішення.

Даний захід проведено в рамках виконання Договору про співробітництво щодо попередження нещасних випадків на виробництві, укладеного 04.05.2017 року між Головним управлінням Держпраці у Львівській області та Львівським обласним управлінням лісового та мисливського господарства.

 


Відділ лісових ресурсів, машин та
технологій Львівського ОУЛМГ

В ДП "Боринське ЛГ" проводиться робота по запобіганню вирубування новорічних ялинок

Рейдова група ДП "Боринське ЛГ" у складі працівниками лісової охорони та  із залученням охоронців (учасників АТО) 08.12.2017 року близько 17.40 години в с. В.Яблунька на дорозі, що веде з лісового масиву виявили місцевого жителя громадянина К., який незаконно зрубав та перевозив 11 новорічних ялинок.

В наслідок лісопорушення лісовому господарству завдано шкоди на суму 2706 гривень. Враховуючи те, що дане лісопорушення скоєне на території природно-заповідного фонду,  матеріали було скеровано в правоохоронні органи. За дане діяння порушнику загрожує штраф в розмірі 5100 грн., а також відшкодування шкоди в розмірі 2706 гривень.

 

                                                                                 Прес-служба підприємства

Відбулась міжнародна конференція «Розвиток біоенергетичного ринку України»

12.12.2017

 

7-8 грудня, у Львові, відбулась міжнародна конференція «Розвиток біоенергетичного ринку України», метою якої було створення бізнес екосистеми на українському ринку біоенергетики. 

Учасниками конференції були представники Європейської Комісії, фінансові інституції, керівники програм технічної допомоги в Україні, представники європейських біоенергетичних проектів, асоціацій, інвестиційних фондів, власники бізнесу.

Під час проведення заходу, були заслухані цікаві доповіді, відбувся жвавий обмін думками.

В межах конференції директор Департаменту паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження Львівської облдержадміністрації Михайло Мельник презентував присутнім учасникам біоенергетичний потенціал Львівщини та інвестиційні переваги регіону.

Конференція дала можливість проаналізувати перспективні проекти з використання біомаси та ознайомитись з досвідом реалізації успішних проектів у сфері альтернативних джерел енергії

Відділ лісових ресурсів
машин та технологій Львівського ОУЛМГ

Відбулася нарада та навчання працівників ДП "Боринське ЛГ"

04 грудня 2017 року в ДП «Боринське ЛГ» відбулася нарада працівників лісової охорони та інженерно-технічних працівників. На нараді було розглянуто питання підготовки до ялинкової кампанії 2017-2018 років, проведено семінар-навчання з електронного обліку деревини, а також навчання з питань охорони праці.

Основою цього навчання є систематичне підвищення рівня знань працівників з питань охорони праці та навичок з безпеки праці, відповідального ставлення до  збереження життя і здоров'я особистого та працюючих на виробництві.

Сьогодні найбільше актуальними є вміння правильно оцінювати ризики та керувати ними. Таким чином, забезпечуються на робочих місцях здорові та безпечні умови праці. Здатність запобігти та швидко реагувати на порушення, досконале знання справи, обізнаність під час виконання робіт та прийняття правильних рішень, спрямованих на запобігання травматизму, можливе лише за умов чіткого та правильного виконання всіх функцій управління. 

 

 

АУКЦІОННІ ТОРГИ З ПРОДАЖУ НЕОБРОБЛЕНОЇ ДЕРЕВИНИ ЗАГОТІВЛІ 1 КВАРТАЛУ 2018 РОКУ ДЕРЖАВНИМИ ПІДПРИЄМСТВАМИ ЛЬВІВСЬКОГО ОУЛМГ

4.12.2017

 


ТОВАРНА БІРЖА «ТОВАРНО-СИРОВИНА БІРЖА «ГАЛКОНТРАКТ» ПОВІДОМЛЯЄ ПРО ПРОВЕДЕННЯ АУКЦІОННИХ ТОРГІВ З ПРОДАЖУ НЕОБРОБЛЕНОЇ ДЕРЕВИНИ ЗАГОТІВЛІ 1 КВАРТАЛУ 2018 РОКУ ЛІСОЗАГОТІВЕЛЬНИМИ ПІДПРИЄМСТВАМИ (ПОСТІЙНИМИ ЛІСОКОРИСТУВАЧАМИ) ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ.

ДАТА ПРОВЕДЕННЯ ТОРГІВ 13.12.2017.

Місце проведення реєстрації та аукціонних торгів: м. Львів, вул. Ген. Чупринки 105 в приміщенні конференц-залу Національного Лісотехнічного Університету (4 поверх).

Звертаємо Вашу увагу, що паркування автомобілів учасників буде здійснюватись на площадці за корпусом Університету, в якому будуть проводитись торги.

УВАГА!

Звертаємо Вашу увагу, що в рамках проведення Державних аукціонних торгів ,з продажу необробленої деревини, ТБ ТСБ «Галконтракт» проводить благодійний аукціон з метою допомоги дітям Краковецької школи-інтернату (центр реабілітації дітей від 6 до 16 років).Час проведення благодійного аукціону з 10.30 до 11.50 .

Аукціонні торги з продажу необробленої деревини будуть проводитися у 2 етапи.

1 етап : аукціон у форматі електронних торгів

Початок електронної аукціонної сесії о 09.30

2 етап : аукціонні торги з голосу

Сесія №1 Продаж соснових лісоматеріалів. Початок сесії о 12 год 00 хв.

Сесія №2 Продаж лісоматеріалів інших хвойних порід. Початок сесії о 13 год 00 хв.

Реєстрація учасників 1-ї та 2-ї аукціонних сесій проводитиметься 13.12.2017 року з 10 год. 00 хв. до 11 год. 50хв.

Сесія №3 Продаж лісоматеріалів листяних порід (окрім дубу). Початок сесії о 14 год 30 хв.

Реєстрація учасників 3-ї аукціонної сесії проводитиметься 13.12.2017 року з 13 год 00 хв до 14 год 20 хв.

Сесія №4 Продаж лісоматеріалів породи дуб . Початок сесії о 16 год. 00 хв.

Реєстрація учасників 4-ї аукціонної сесії проводитиметься 13.12.2017 року з 15 год 00 хв до 15 год 50 хв.

Прийом заявок проводиться з 01.12.2017 р. до 11.12.2017 р. за адресою: м.Львів-11, Стрийський парк 14 у приміщенні Львівської Торгово-промислової палати (кімната №7).

Кінцевий термін прийому заявок на участь в аукціонних торгах – 11.12.2017 р. до 18:00.

Для участі у торгах покупці здійснюють наступні платежі:

– реєстраційний внесок у розмірі 480 грн. (без ПДВ) (за кожного зареєстрованого представника), за участь в аукціонних торгах на рахунок: р/р 26007010322108 ПАТ “МІБ” МФО 380582 

– гарантійний внесок у розмірі 5% від початкової ціни заявлених на купівлю лотів (без ПДВ) на рахунок: р/р 26008924420823 ПАТ АБ “Укргазбанк” МФО 320478, згідно з Вашою заявкою.

З повагою ТБ ТСБ “Галконтракт”.

Додаткова інформація за телефонами: +38(067) 3208517, +38(032) 225 69 13,+38(032) 225 69 56

Відділ лісових ресурсів, машин
та технологій Львівського ОУЛМГ