Липень 2014

В очікуванні зими

Слухаючи звернення зі сходу України, де люди залишились без води, світла і газу не кожен трактує цю проблему на себе, а між тим, незадовго холодна дощова осінь та сніжна зима, і звичайно перед кожним стане складна проблема – опалення. Щоб перезимувати без надзвичайних ситуацій та в теплі, саме зараз слід подумати про опалення в холодну пору року.

В більшості населених пунктів району газу нема, і опалення проводиться твердим паливом, переважно дровами. Але навіть в газифікованих домівках, власникам слід усвідомити, що ситуація з газом нестабільна, газ дорожчає, його споживання вимагатиме великої оплати. Якщо в оселях збереглись пічки, потрібно привести їх до ладу, почистити димоходи, хто має можливість, варто поставити твердопаливні котли. У кожному дворі має лежати запас дров. А влада вже зараз, терміново, має визначити потреби населення, та визначити забезпечення твердим паливом. Кожен сільський голова має обійти село і з’ясувати, що треба зробити в кожному домі, скільки палива потрібно, щоб забезпечити людей, накреслити подальші дії для визначення джерел постачання та своєчасного забезпечення паливом, особливо соціально незахищених людей. Всім і кожен особисто має подбати про себе!

ДП «Боринське лісове господарство» постачає дрова для бюджетної сфери, а саме закладам освіти, медичним закладам. Продаємо паливні дрова й для населення, причому наголошуємо, що до 1 вересня збуватимемо їх за старою ціною, тому варто поспішити. Звертайтесь в ДП «Боринське ЛГ» або безпосередньо в лісництва для придбання паливних дров, щоб забезпечити спокійне очікування холодів та впевненість в майбутньому. Миру, тепла та спокою у Ваших оселях.

Телефони для довідок: 3-42-97; моб. 050-431-87-79

Ільчук Валерій

Лісничий Боринського лісництва

Відпочинок на природі

В розпалі літніх канікул діти гуртка «Щасливе дитинство», що діє при церкві Святої Євхаристії смт.Бориня поєднали приємне з корисним. Вони відвідали ДП "Боринське лісове господарство", де мали можливість як відпочити на природі, так і оглянути базовий лісорозсадник.  Діти ознайомились з роботою по вирощуванню садивного матеріалу як у відкритому грунті так і в контрольованому середовищі (теплицях). Також вони багато дізналися про рослини, їх походження, дендрологічні особливості та декоративні властивості. Найбільше дітям сподобалися оранжерея та центр відтворення рідкісних та зникаючих видів рослин, де вирощуються саджанці туї, самшиту, гінкго, ялівцю та барбарису. Змістовну та цікаву екскурсію провів головний лісничий лісгоспу Земан Віталій Васильович.

Діти грали у різні ігри, розповідали історії і згадували різні кумедні випадки, які траплялися з ними протягом останнього року. Було зроблено багато фотознімків на згадку про незвичайний відпочинок, адже відпочинок – це найважливіша запорука здоров'я. Тому потрібно вести активний спосіб життя, щоб бути здоровим протягом усього року.

Ми завжди раді відвідувачам і прикладемо максимум зусиль, щоб всім тут сподобалось і вони знову хотіли сюди повернутись.

        

 

Прес-служба 

ДП "Боринське ЛГ"

 

Гаряча лінія 0-800-604-473

Показується Фото.bmp

 

Повідомляємо, що для запобігання проявам корупції відкрито особисту телефонну «гарячу лінію» Голови Держлісагентства Валерія Чернякова, яка дозволить зробити максимально прозорими всі процеси діяльності Держлісагентства, налагодити ефективний зворотній зв`язок з громадянами та оперативно протидіяти корупційним діям.

Телефон "гарячої лінії" 0-800-604-473

 

 

 

 

 

ПРОВЕДЕНО ВИЇЗНИЙ СЕМІНАР З ОХОРОНИ ПРАЦІ

27 червня 2014 року на базі Труханівського лісництва ДП «Сколівське лісове господарство» проведено виїзний семінар з головними інженерами та спеціалістами з охорони праці підприємств Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства.
У нараді взяли участь начальник Державної інспекції нагляду у соціально-культурній сфері, агропромисловому комплексі, легкій та деревообробній промисловості Віктор Курило, головний державний інспектор цієї ж інспекції Юрій Джижула, заступник начальника Львівського ОУЛМГ Юрій Громяк, посадові особи підприємств управління лісового та мисливського господарства, представники адміністрації району і профспілок. Захід проведено з метою недопущення травмування працівників лісової галузі області та розгляду практичних питань охорони праці під час ведення робіт, надання дієвої допомоги керівникам та працівникам лісгоспів.

Представниками теруправління Держгірпромнагляду проведено аналіз нещасних випадків, що стаються у галузі та причини травмування працівників, зосереджено увагу на основних питаннях безпечного ведення робіт, у тому числі лісосічних робіт та експлуатації автотракторної техніки. Начальник Державної інспекції нагляду у соціально-культурній сфері, агропромисловому комплексі, легкій та деревообробній промисловості Віктор Курило наголосив присутнім керівникам, що саме їхній підхід до виконання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки безпосередньо впливає на ставлення до дотримання інструкцій їхніми підлеглими. Слід також звернути увагу на якість навчання з охорони праці та фаховий рівень працівників, які виконують роботи підвищеної небезпеки, розробити заходи, що спрямовані на запобігання випадків травмування працівників, створення безпечних та здорових умов праці.

Окрім того, представники Державної інспекції нагляду у соціально-культурній сфері, агропромисловому комплексі, легкій та деревообробній промисловості оцінили рівень підготовки вальників лісу у змаганнях підприємств Львівського ОУЛМГ, який цього дня проходив у Труханівському лісництві. Учасники змагань продемонстрували, що вміють працювати якісно та безпечно. Представники Держгірпромнагляду побажати усім учасникам заходу, аби про безпеку вони пам’ятали не лише на змаганнях, а щохвилини під час роботи у лісі.

Відділ лісових ресурсів, машин та технологій

Львівського ОУЛМГ


 

На Львівщині відбулися змагання вальників лісу

27 червня 2014 року в Труханівському лісництві ДП «Сколівське лісове господарство» відбулися змагання вальників лісу серед підприємств Львівського ОУЛМГ. У змаганнях прийняло участь 20 представників від 16 лісгоспів, серед яких 5 юніорів (вік до 24 років) демонстрували свою вправність у володінні бензопилою та доводили, що саме вони гідні називатися найкращими.

Змагання розпочалися після урочистого відкриття та спільної молитви. Учасники змагалися у звалюванні дерева, обрізанні сучків, монтажі нового ланцюга, розкряжуванні стовбура комбінованим різом та на точність розкряжування.

Дванадцятий раз підряд 1 місце зайняв Володимир Кухта, вальник лісу з Нивицького лісництва державного підприємства «Радехівське лісомисливське господарство». Він набрав 1496 бали.

На другому місці по набраних балах представник ДП «Сколівське лісове господарство» Ільницький І.Й. Його результат 1417 балів.

На третьому місці вальник лісу ДП "Бродівське лісове господарство" Прийма І.В. з результатом 1291 бал.

Оскільки професія вальника лісу важка і небезпечна, молодь неохоче йде працювати на звалюванні лісу. Тому основна мета змагань – популяризувати цю професію, донести до громадськості її важливість.

П’ять юніорів прийняли участь у змаганнях цього року, що на 2 більше, ніж було минулого. Найвправнішим виявився вальник лісу ДП «Боринське лісове господарство» Романчак М.В. з результатом 1101 бал.

Переможців нагородили грамотами, цінними подарунками і грошовими преміями не тільки від організаторів, а й від фірм-партнерів. Для учасників та гостей співали та танцювали народні музики з Народного дому м. Сколе та народні музики с. Труханів. Високий рівень підготовки змагань сприяв успішному їх проведенню.

Переможці змагань Кухта В. та Романчак М. будуть представляти Львівщину на всеукраїнських змаганнях, які відбудуться в серпні 2014 року.

 

Відділ лісових ресурсів, машин та технологій

Львівського ОУЛМГ

 

Фотоогляд етапів змагань:

1 етап - звалювання дерева

2 етап - відокремлення гілок

3 етап - монтаж нового ланцюга та поворот шини пилки

4 етап - розкряжування стовбура комбінованим різом

5 етап - точність розкряжування