Січень 2014

Підсумки роботи за 2013 рік

У 2013 році ДП «Боринське лісове господарство» забезпечило виконання запланованих лісівничих, лісозахисних, лісоохоронних та лісовідновних заходів.

За 2013 рік підприємством сплачено до зведеного бюджету 842 тис. грн. податків, зборів та обов’язкових платежів, а також 921 тис. грн. відрахувань Єдиного соціального внеску.

 

Детальніше »

Лісівники підсумували роботу за 2013 рік (відео)

Упевнено запроваджуючи інновації в щоденній роботі, лісова галузь України тримає курс на європейські стандарти. При підтримці Президента і Уряду країни, Держлісагентство організувало роботу таким чином, що за останні три роки результати господарсько-фінансової діяльності підприємств галузі стали найкращими за історію Незалежності України.

Прес-служба Держлісагентства України

http://dklg.kmu.gov.ua

Детальніше »

ЛІСІВНИКИ ПІДСУМУВАЛИ РОБОТУ ЗА 2013 РІК

Упевнено  запроваджуючи інновації в щоденній роботі, лісова галузь України тримає курс на  європейські стандарти. При підтримці Президента і Уряду країни, Держлісагентство організувало роботу таким чином, що  за останні три роки результати господарсько-фінансової діяльності підприємств галузі стали найкращими за історію Незалежності України.

Детальніше »

Дорогі лісівники!

Дозвольте поділитись з Вами своєю тривогою за долю відновлення корінних деревостанів у Східних Бескидах Українських Карпат:

1)  це заліснення зрубів без підросту головних лісоутворюючих порід або з його частковим відновленням куртинами, біогрупами з однієї-двох порід;

2)   освітлення головних порід природного походження, а, головне, посаджених тому 10-25 років, котрі опинились під наметом другорядних порід і «животіють» у пригніченому стані.

Рішення цих двох актуальних лісогосподарських завдань у наш кризисний період, коли бюджетне фінансування обмежене або зовсім відсутнє, стає проблемою.

Нами вивчено і на виробництві перевірено простий, але ефективний метод сприяння природного відновлення головних порід.

Штучне відновлення за рекомендованими схемами, може зараз не на часі, але надіємося, що після тяжких часів наступають кращі і тоді їх можна використати для створення продуктивних лісонасаджень відповідно до лісо рослинних умов, поширених в районі діяльності ввірених Вам держпідприємств. 

 

Інженер лісового господарства,

кандидат сільськогосподарських наук

Теодор Михайлович Порада

Детальніше »