Серпень 2020

Виявлено лісопорушника

Рейдовою бригадою ДП "Боринське лісове господарство" 20.08.2020 о 03:10 год, було виявлено лісопорушника. Ним виявився житель села Либохора гр.М.,який в обході №2, Либохорівського  лісництва вчинив самовільну порубку чотирьох сироростучих дерев породи ялиця, кубомасою 3,02 м3, чим завдав шкоди на суму 32126,80 грн. На даного лісопорушника було складено протокол про адміністративне правопорушення № 4/2, даний протокол скеровано в Турківське відділення поліції. По даному факту відкрито кримінальне провадження.

Провідний інженер о/з лісу Ковальчин В.В

Відновлення лісових доріг

Основою сталого розвитку лісового господарства, раціонального і екологічно безпечного використання природних ресурсів складає збалансована мережа лісових доріг.. Завдяки лісовим дорогам лісівники мають змогу охороняти лісові насадження від пожеж, незаконних порубок, мають доступ до ділянок аби проводити догляди за лісовими культурами і молодняками,а також виконувати всі інші лісогосподарські заходи. Не виняток, що лісові дороги часто використовуються населенням, що приїздить до лісу по гриби і для  відпочинку. Лісові дороги є артеріями лісу, тут вирує своє життя, вони надзвичайно важливі і мають витримувати неабияке навантаження, тому у ДП «Боринське лісове господарство» проводиться відновлення пошкоджених лісових доріг вчасно, аби вони  не втрачали своїх функцій.

Прес-служба підприємства

СТОП ФЕЙК!!!

Соціальною мережею Facebook інтенсивно поширюється не перевірена, перекручена інформація згідно якої, працівників підприємства звинувачують у причетності до незаконних рубок дерев, деталі за посиланням: https://www.facebook.com/groups/399306933457988/permalink/3170613062994014

Інформуємо, що у даному лісництві є дійсно поодинокі випадки незаконної порубки дерев, матеріали по яких, скеровані у правоохоронні органи.