Рубильна машина RM 51.2

У вересні на нашому підприємстві відбулося оновлення техніки, а саме було закуплено рубильну машину RM 51.2 для подрібнення деревини безпосередньо на місцях проведення лісозаготівель. Це універсальна машина, яка дає можливість ефективно переробляти відходи (гілки та верхівки дерев) на технологічну і паливну щепу, а також з легкістю змінювати робочу зону через застосування разом з трактором.

Так, сьогодні було приведено в дію роботу цієї установки, адже вона є необхідною при очистці ділянок. Використання даної щепорубки дасть можливість зменшити кількість порубочних решток, які залишаються на ділянках після проведення лісозаготівельних робіт. Отриману щепу можна використовувати для виробництва ДСП та ДВП, паливних брикетів та палет для спалювання в котлах.

 

Камери-фотоловушки

У 2015 році було закуплено 5 фотоловушок LTL ACORN 5225 BR-MMS ціною 9320 грн. кожна.

Фотопастки або лісові камери - це пристрої, що можуть знімати фото. Вони являють собою прогумовану водонепроникну камеру, розроблену для зйомки на відкритому повітрі без прямого управління людиною. Фотографії, зняті такими камерами, використовуються для виявлення лісопорушників.

Камера має ремінь, за допомогою якого кріпиться на дереві. Камера проводить автоматичну зйомку при спрацьовуванні датчика руху. Кожна фотографія має дані Exif, які включають дату і час зйомки, а також ряд інших параметрів. Фотопастки працюють і вдень, і вночі і мають дальність виявлення близько 20 метрів.

GSM-MMS камера пересилає фотографії на мобільний телефон замість того щоб зберігати їх на карті пам'яті. Це дозволяє швидко переглянути файли і виявити лісопорушника.

  

 

Основні засоби

У 2015 році підприємством було придбано:

Трактор МТЗ 89.2 загальною вартістю 545 тис.грн.

Маніпулятор