Для покращення контролю за вивезенням лісо продукції, з метою економії палива і ефективного використання автотранспорту,  для правильного планування роботи по забезпеченню виконання планових завдань з вивозки деревинипідприємством встановлено GPS-навігатори на лісовозний автотранспорт марки УРАЛ-375, УРАЛ-4320 та Камаз-45142, а також на автомобіль рейдової бригади УАЗ-374194 ТК-2206

Супутниковий моніторинг транспорту

Рішенням колегії Львівської обласної державної адміністрації від 24.11.2015р., державним підприємствам Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства було доручено забезпечити лісовозний транспорт GPS навігаторами. 

На виконання даного доручення, в 2015 році державними лісогосподарськими підприємствами Львівського ОУЛМГ закуплено та встановлено 64 GPS навігатори. Починаючи з грудня 2015р. робота лісовозного транспорту під постійним контролем підприємств області та відділу лісових ресурсів машин та технологій облуправління. В онлайн режимі відслідковується робота кожного автомобіля. Це дає можливість контролювати відхилення від запланованих маршрутів, а також виявляти несанкціонований злив пального. Перші результати ефективності впровадження навігаторів вже є. Це в першу чергу зменшення витрати пального, зміцнення дисципліни водіїв, значне зменшення часу простоїв під навантаженням та розвантаженням лісопродукції.

До речі, раніше 28 GPS навігаторів було встановлено на пожежні та лісопатрульні автомобілі, які здійснюють охорону та захист лісових масивів області.

Начальник відділу лісових ресурсів
машин та технологій Львівського ОУЛМГ

І.Коновалець