Жовтень 2021

Створення лісозахисної смуги у рамках Акції «Зелена країна»

Ніщо не зможе стати людям на заваді, якщо у них є спільна, благородна мета та поставлена ціль, яку потрібно виконати.

Так, сьогодні, незважаючи на холодну, осінню погоду у рамках Акції «Зелена країна» у с.Верхній Турів було створено лісозахисну смугу.

Садіння дерев, як і будь-який захід по українських традиціях розпочали з молитви. У цьому нам допоміг о.Роман із с. Н.Турів, який освятив весь садивний матеріал і учасників акції на плідну роботу

Працівниками ДП «Боринське лісове господарство» та НПП «Бойківщина» спільно із Боринською селищною радою, РЛП «Надсянський», старостою сіл Н.Турів та В.Турів, працівниками освіти та культури, громадою сіл було висаджено сіянці молодих дерев – сосни звичайної та ялини європейської, які і стали основою для майбутньої лісозахисної смуги.

Всім щиро дякуємо за підтримку та допомогу, адже тільки спільними зусиллями ми зможемо досягнути поставленої мети.

Акція «Зелена країна» триває

У рамках програми Президента України "Зелена країна" ДП «Боринське лісове господарство» та НПП «Бойківщина» за участі гостей Дмитро ДУБІЛЬ від ГО «ДОБРОДІЙ» та приватний підприємець Михайло КРІЛЬ спільними зусиллями взяли участь у створенні шкільного відділення.
Учасники Акції долучились до висаджування сіянців ялиці білої, ялини європейської та бука лісового.
Таким чином всі бажаючі змогли висадити власне дерево та зробити свій особистий внесок у збільшення лісистості України.

Доповнення лісових культур у Яблунському лісництві.

Працівники Яблунського лісництва також долучилися до масштабної Акції "Зелена країна" та висадили сіянці ялиці білої та клена-явора.

Зелена країна

1 жовтня по всій Україні, і на Львівщині зокрема, стартувала реалізація програми Президента «Зелена країна», під час якої кожен охочий у будь-якому куточку України зможе долучитися, посадити власне дерево і в такий спосіб зробити особистий внесок у збільшення лісистості нашої області і України загалом.
Працівниками Мохнатського лісництва ДП «Боринське ЛГ» за підтримки НПП «Бойківщина» спільно із старшокласниками Матківського НВК було проведено ввід та доповнення недостаючих порід на ділянках. Учасники Акції висадили сіянці ялиці білої та бука лісового.