Жовтень 2021

Колегія лісівників Львівщини: продовжуємо «Створювати ліси разом»

Сьогодні, 28 жовтня, начальник Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства Анатолій Дейнека провів засідання колегії за участі членів колегії, директорів державних лісогосподарських підприємств та голови Львівської обласної організації профспілки працівників лісового господарства Василя  Максимця.

Згідно порядку денного колегією розглянуто питання про стан роботи з управління персоналом.  Чисельність працівників в апаратах підприємств безпосереднього підпорядкування та їх структурних підрозділах становить 2653 особи. Керівних працівників і спеціалістів з фаховою освітою в області працює 68%. Найвищий відсоток фахової освіти (100%) це керівники підприємств та їх заступники, начальники відділів.

Високі показники фахової освіти також в інших керівних працівників, в т.ч. лісничих – 97%. Щороку досить велика кількість майстрів лісу підвищують свій кваліфікаційний рівень шляхом курсів підвищення кваліфікації в «Укрцентркадриліс» та Карпатському навчальному регіональному центрі.

Голова колегії наголосив керівникам підприємств підвищити вимогливість до кандидатів, які пропонуються для призначення на посади державних підприємств щодо відповідності їх освіти, кваліфікації, стажу роботи у лісовому господарстві.

Наступним розглянуто питання про стан роботи з громадськістю підприємств управління. Звернуто увагу керівників лісогосподарських підприємств щодо необхідності налагодження ефективної взаємодії з ОТГ, постійне інформування громад про лісогосподарську діяльність та їх залучення до проведення спільних заходів з висаджування дерев та озеленення територій.

Лісогосподарські підприємства значну увагу приділяють роботі із шкільною учнівською молоддю. На даний час, за координацією підприємств обласного управління функціонує 46 шкільних лісництв, членами яких є 836 учнів. Відзначено профорієнтаційну роботу серед вихованців учнівських лісництв ДП «Жовківське лісове господарство» та ДП «Сколівське лісове господарство», які активно беруть участь у обласних та всеукраїнських конкурсах учнівських лісництв та здобувають переможні місця.

30 жовтня 2021 року всі державні лісогосподарській підприємства Львівщини візьмуть участь у загальнонаціональній толоці, присвяченій масштабній висадці дерев в Україні. До висадки лісових культур на локаціях лісогосподарських підприємств долучаються учасники від ГО «Добро дій», які вже дев'ятий рік поспіль висаджують дерева у області з глобальною ініціативою «Озеленення планети». 

На сьогодні, в рамках Акції Держлісагентства  України «Створюємо ліси разом» та виконання програми Президента «Зелена країна» підприємствами управління спільно з учасниками акцій вже висаджено 1 млн. 185 тис. дерев.

На колегії також розглянуто інші актуальні питання діяльності Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства.

За результатами засідання ухвалені рішення колегії.

Акція «Зелена країна» у Західному реабілітаційно-спортивному центрі!!!

Сьогодні у Західному реабілітаційно-спортивному центрі, що знаходиться у с.Яворів було проведено Акцію «Створюємо ліси разом» у рамках програми Президента «Зелена країна».

У Західному реабілітаційно-спортивному центрі створені унікальні умови не тільки для фізкультурно-спортивної реабілітації інвалідів з вадами слуху, зору, розумового і фізичного розвитку та ураженням опорно-рухового апарату, а також сучасні умови для проведення спортивних змагань та підготовки спортсменів-інвалідів до участі у міжнародних спортивних змаганнях найвищого рівня.

Працівники НПП «Бойківщина», ДП «Боринське ЛГ» разом із працівниками Західного реабілітаційно-спортивного центру долучились до висаджування дерев та своїми зусиллями висадили 600 сіянців хвойних порід, з них:

-        200 шт. -  Ялиця біла;

-        200 шт. - Ялина європейська;

-        200 шт. – Сосна звичайна.

Таким чином, ми надіємось, що наша робота додасть сили та комфорту у тренуванні спортсменів.

 

А ми продовжуємо садіння!!!

А ми продовжуємо садіння!!!

   У рамках програми Президента України "Зелена країна" та Акції «Створєюмо ліси разом» працівники ДП «Боринське лісове господарство» та НПП «Бойківщина» продовжують виконувати планові показники по садінню дерев та проводять доповнення, ввід недостаючих порід на всіх ділянках , які цього потребують.

     Завдяки наявності власного спеціалізованого лісорозсадника, всі лісництва є забезпечені садивним матеріалом повністю, що є великим плюсом для потреби у садінні лісу та озелененні.

Створення лісозахисної смуги у рамках Акції «Зелена країна»

Ніщо не зможе стати людям на заваді, якщо у них є спільна, благородна мета та поставлена ціль, яку потрібно виконати.

Так, сьогодні, незважаючи на холодну, осінню погоду у рамках Акції «Зелена країна» у с.Верхній Турів було створено лісозахисну смугу.

Садіння дерев, як і будь-який захід по українських традиціях розпочали з молитви. У цьому нам допоміг о.Роман із с. Н.Турів, який освятив весь садивний матеріал і учасників акції на плідну роботу

Працівниками ДП «Боринське лісове господарство» та НПП «Бойківщина» спільно із Боринською селищною радою, РЛП «Надсянський», старостою сіл Н.Турів та В.Турів, працівниками освіти та культури, громадою сіл було висаджено сіянці молодих дерев – сосни звичайної та ялини європейської, які і стали основою для майбутньої лісозахисної смуги.

Всім щиро дякуємо за підтримку та допомогу, адже тільки спільними зусиллями ми зможемо досягнути поставленої мети.

Акція «Зелена країна» триває

У рамках програми Президента України "Зелена країна" ДП «Боринське лісове господарство» та НПП «Бойківщина» за участі гостей Дмитро ДУБІЛЬ від ГО «ДОБРОДІЙ» та приватний підприємець Михайло КРІЛЬ спільними зусиллями взяли участь у створенні шкільного відділення.
Учасники Акції долучились до висаджування сіянців ялиці білої, ялини європейської та бука лісового.
Таким чином всі бажаючі змогли висадити власне дерево та зробити свій особистий внесок у збільшення лісистості України.

Доповнення лісових культур у Яблунському лісництві.

Працівники Яблунського лісництва також долучилися до масштабної Акції "Зелена країна" та висадили сіянці ялиці білої та клена-явора.

Зелена країна

1 жовтня по всій Україні, і на Львівщині зокрема, стартувала реалізація програми Президента «Зелена країна», під час якої кожен охочий у будь-якому куточку України зможе долучитися, посадити власне дерево і в такий спосіб зробити особистий внесок у збільшення лісистості нашої області і України загалом.
Працівниками Мохнатського лісництва ДП «Боринське ЛГ» за підтримки НПП «Бойківщина» спільно із старшокласниками Матківського НВК було проведено ввід та доповнення недостаючих порід на ділянках. Учасники Акції висадили сіянці ялиці білої та бука лісового.