Вересень 2021

Початок Акції «Зелена Країна»

Сьогодні працівники ДП «Боринське лісове господарство» заручившись підтримкою працівників НПП «Бойківщина» та РЛП «Надсянський» провели на території Боринського лісництва ввід недостаючих порід на ділянках де проводились лісогосподарська діяльність -  рубки переформування.

Спільними зусиллями було висаджено 1500 штук сіянців головних лісо утворюючих порід на території підприємства, а тобто: Ялиця біла, Бук лісовий, Клен-явір.

Садіння проходило в рамках загальнодержавної Акції «Створюємо ліси разом», яка проводиться на виконання програми Президента України «Зелена країна». Ініціатива передбачає збереження та відтворення лісів, збільшення їх площі.

 За три роки в рамках цієї програми планується висадити 1 млрд. дерев.

Всі задіяні в акції працівники з розумінням поставились до завданої мети, адже власними зусиллями змогли долучитись до великої цілі – збереження та відтворення лісів Українських Карпат.

Ознайомлення з програмою Акції «Зелена країна»

 

1 жовтня по всій Україні, і на Львівщині зокрема, розпочнеться реалізація програми Президента «Зелена країна», під час якої кожен охочий у будь-якому куточку України зможе долучитися, посадити власне дерево і в такий спосіб зробити особистий внесок у збільшення лісистості нашої області, і України загалом.

З метою ознайомлення молодого покоління з програмою та метою Акції працівниками НПП «Бойківщина» за підтримки ДП «Боринське ЛГ» було проведено бесіду в Турківській гімназії ім.О.Ільницького.

Школярам розповіли про загальнодержавну акцію «Створюємо ліси разом», яка проводиться на виконання програми Президента України «Зелена країна». За три роки в рамках цієї програми планується висадити 1 млрд. дерев і збільшити за 10 років площу лісів на 1 млн. га.

На спеціальному сайті, який вже доступний за посиланням https://zelenakraina.gov.ua/, кожна людина зможе відслідкувати хід висадки лісу по окремих регіонах.

Акція "Зелена країна"

01 жовтня по 30 листопада Держлісагентство проводить громадську акцію «Створюємо ліси разом» в рамках виконання Програми Президента України «Зелена країна».
Державне підприємство «Боринське лісове господарство» повідомляє, що відповідальною особою за проведення Акції призначено провідного інженера з відтворення природних екосистем - Яворську Юлію Степанівну тел. 099-181-09-63.

Підсумки торгів необробленою деревиною за третій квартал 2021 року

Завершився процес електронних торгів (основних та додаткових) необробленою деревиною у третьому кварталі 2021 року. Уся необроблена деревина, яка була реалізована для деревинообробного комплексу, пройшла через електронні торги ( без торгів проводилася реалізація необробленої деревини лише для потреб соціально-побутової сфери та задоволення потреб оборони країни).

Слід відмітити, що третій квартал характеризується дуже високим попитом на необроблену деревину серед підприємств переробників. Усі сортименти без виключення користуються надзвичайно великим попитом на внутрішньому ринку деревини. Лише за серпень місяць лісогосподарськими підприємствами обласного управління було реалізовано необробленої деревини на суму понад 65 млн.грн.

Досить високим попитом серед промислових підприємств користується окрім ділової деревини і деревина дров’яна усіх порід. Ми щиро вдячні нашим партнерам переробника низькосортної деревини за плідну співпрацю, за  своєчасну оплату за відвантажену продукцію.

У третьому кварталі нашими підприємствами було реалізовано через електронні торги 79,3 тис. кбм  дров’яної деревини, в т. ч. : хвойних порід – 22,4 тис. кбм; твердолистяних порід – 44,1 тис. кбм та м’ягколистяних – 12,8 тис.кбм.

Серед лісоматеріалів круглих найбільше реалізовано лісоматеріалів круглих ялиці 15,5 тис. кбм, або 99,7 % від виставленого обсягу; сосни – 13,9 тис. кбм, або 97,8 % від виставленого обсягу; букових – 10,2 тис. кбм, або 98,4 % відповідно; ялини – 7,5 тис. кбм (95,7 %); дуба – 4,1 тис. кбм (98,7 %). Загалом для деревинообробних підприємств для реалізації було виставлено 62 тис. кбм лісоматеріалів круглих, з яких реалізовано 60,9 тис. кбм, або 98,2 %.

Уся інформація щодо обсягів реалізації необробленої деревини у розрізі сортиментів та лісогосподарських підприємств представлена у таблиці.

Хочемо висловити слова вдячності усім нашим партнерам – деревинообробникам за плідну, взаємовигідну співпрацю з лісогосподарськими підприємствами обласного управління. Надіємося на подальшу спільну роботу.

У четвертому кварталі ми продовжуємо практику проведення додаткових електронних торгів необробленою деревиною.

Запрошуємо усіх партнерів до участі у торгах. Лісогосподарські підприємства забезпечать своєчасну та якісну поставку придбаної сировини.

Слідкуйте за нашими новинами та повідомленнями товарної біржі.

 

Відділ лісових ресурсів, машин та

технологій Львівського ОУЛМГ

«Зелена країна»: запрошуємо долучитись до створення лісів на Львівщині!

 

01 жовтня по 30 листопада Держлісагентство проводить громадську акцію «Створюємо ліси разом» в рамках виконання Програми Президента України «Зелена країна».

На Львівщині в рамках Акції заплановано проведення ряду заходів з лісовідновлення, лісорозведення та озеленення населених пунктів, спрямованих на покращення комунікації з громадськістю, підвищення іміджу лісової галузі та виховання у підростаючого покоління шанобливого ставлення до природи.

До Акції приєднаються об’єднані територіальні громади та інші лісокористувачі області, на землях яких також заплановане створення нових лісів, з метою примноження зелених насаджень краю.

Повідомляємо, що 16 вересня під час урочистостей з відкриття інноваційного лісорозсадницького комплексу у ДП «Львівський лісовий селекційно-насінневий центр» та святкування Дня працівника лісу присутнім на заході та представникам ЗМІ було анонсовано про проведення громадської акції «Створюємо ліси разом» в рамках виконання Програми Президента «Зелена країна».

Усі зацікавлені можуть ознайомитись із Планом заходів державних лісогосподарських підприємств Львівського ОУЛМГ у рамках Акції Держлісагентства «Створюємо ліси разом» та взяти участь у Акції. Плани заходів акції також висвітлені на сайтах державних лісогосподарських підприємств Львівського ОУЛМГ.

До участі в Акції з садіння молодих дерев запрошується учнівська та студентська молодь, представники органів влади, ОТГ, громадських організацій, громадськості та засобів масової інформації.

Перед початком заходу працівники лісогосподарських підприємств проведуть учасникам Акції інструктажі з техніки безпеки та технології садіння лісових культур, забезпечать їх садивним матеріалом та інвентарем для посадки сіянців, у тому числі із закритою кореневою системою.

Лісівники Львівщини сподіваються, що проведення громадської акції «Створюємо ліси разом» в рамках виконання Програми Президента України «Зелена країна» приверне увагу кожного громадянина та зацікавить посадити своє дерево на користь громади, країни та на благо  українського лісу, примножуючи тим самим природні багатства Землі!

Запрошуємо всіх охочих долучатися до заходів громадської Акції «Створюємо ліси разом» в рамках виконання Програми Президента України «Зелена країна»!

ХВАЛА РУКАМ, ЩО ЛІС САДИЛИ!!!

Сьогодні працівниками НПП «Бойківщина» та працівниками ДП «Боринське ЛГ» відбулось святкування професійного свята – Дня працівника лісу.

Свято розпочалося із молебні в церкві святого архистратига Михаїла, яку проводили отець Роман із Борині, отець Богдан із Н.Яблуньки та отець Роман із Вовчого. Обидва колективи отримали почесні грамоти від Якова Архієпископа Дрогобицького і Самбірського.

Також на святі був присутній Боринський селищний голова – Михайло Шкітак, який відмітив важливість та значення роботи двох установ.

У привітальній промові директор ДП «Боринське лісове господарство» розповів про важку працю лісівника та про те, що не зважаючи на важкі і скрутні часи лісівники завжди підтримували одне одного і вперто йшли до виконання поставлених завдань.

В свою чергу директор НПП «Бойківщина» розповів про хороші напрацювання молодого колективу та плани на майбутнє.

Кращих працівників ДП «Боринське лісове господарство» та НПП «Бойківщина» було відзначено почесними грамотами та подяками Львівського ОУЛМГ, Самбірської РДА, Боринської громади, ДП «Боринське лісове господарство», НПП «Бойківщина».

Щиро дякуємо всім за привітання, адже вони нагадують про важливість праці лісівника для суспільства.